Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Otevření zrekonstruovaného kadeřnického salonu

prestrizeni

V pátek 16. 9. se ve 13.00 hod. uskutečnilo slavnostní otevření zrekonstruovaného kadeřnického salonu VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf.

Ředitel školy Petr Jakubec na úvod přivítal pozvané hosty, mezi kterými byli starosta města Varnsdorf Stanislav Horáček a starosta města Rumburk Jaroslav Sykáček, obchodní zástupkyně firmy Goldwell Dagmar Papežová a další hosté z Městského úřadu ve Varnsdorfu a Úřadu práce ČR, pobočky v Rumburku. Samotnému přestřižení pásky předcházela hudební ukázka hry na dudy v podání učitelky školy Kateřiny Kovářové. Přestřižení pásky se zhostili ředitel školy a oba starostové, kteří popřáli salonu hodně spokojených zákazníků a šikovných žáků. V salonu můžete využít kadeřnické služby žákyní a žáků oboru Kadeřník za bezkonkurenční ceny. Kromě reprezentativních prostor v novém černobílém provedení jsou současné služby salonu zaměřeny nově na nabídku světoznámé vlasové kosmetiky. Vyzkoušet můžete opravdu kvalitní vlasové přípravky, které používají profesionální kadeřníci po celém světě. Věříme, že budete spokojeni.

Poděkování za pomoc při rekonstrukci salonu patří všem zaměstnancům i žákům školy, kteří se podíleli na úpravě prostor a přípravě k otevření.

 

Michaela Rozborová

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail