Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Domov bez hranic má nový automobil

predanivozu

Ve čtvrtek 13. 10. předali zástupci firmy Kompakt spol. s r. o. Domovu bez hranic v Rumburku do užívání sociální automobil. Nová Dacia Dokker se bude využívat převážně při poskytování sociálních služeb klientům a při dalších aktivitách. Sociální automobil podpořilo a zafinancovalo několik firem ze severních Čech, které si na autě zakoupily reklamní plochu.

Slavnostní předání zmiňovaného vozu proběhlo v areálu Penzionu U Parku. Všichni pozvaní hosté si mohli hned na začátku polepený vůz prohlédnout. Automobil je ze všech stran polepen reklamami sponzorů, kteří na něj určitým finančním obnosem přispěli. Poté byli ředitelkou Domova bez hranic Věrou Bršlicovou pozváni do společenského sálu, kde bylo nachystáno občerstvení. Paní ředitelka nejdříve všem přítomným přiblížila, jak organizace vlastně funguje, a po úvodním slově jí byly symbolicky předány i klíčky od vozu.

Reklamní agentura Kompakt se snaží za účasti firem a společností o vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která se zaměřují na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí.

Na závěr klientům popřejme, ať jim nový vůz co nejdéle slouží. Největší poděkování patří samozřejmě všem sponzorům, bez kterých by tento projekt nešel zrealizovat.

 

jap

 

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail