Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští judisté měli medailové žně

melnicky_pohar

Jen pár tréninků po prázdninách a začaly opět závody. Hned první se konaly pro mláďata 24. 9. v Teplicích. V nejlepší formě se tentokrát představil M. Hrubeš, který získal zlato, na stříbro dosáhli V. Dupal a M. Warlop, na bronz J. Fišer a K. Brouček.

Následující víkend byl ovšem ještě náročnější. Opět Teplice, tentokrát však turnaj konaný v rámci Českého poháru. Na těchto turnajích je zapisován za každý vyhraný zápas bod do ranking listu závodníka. Dostatek bodů nasbíraný po celý rok je pak vstupenkou na mistrovství republiky. Zisk medaile je tak jen bonusem, důležité je vyhrávat zápasy. Body potřebuje však každý, a tak je účast a tím i konkurence opravdu veliká. Závody z důvodu vysokého počtu startujících probíhají po oba dva víkendové dny. Rumburští získali celkem třicet bodů, což překonalo i očekávání trenérů. Bonus v podobě stříbrné medaile si přivezla J. Zajícová a v medaili bronzové L. Tejnarová.

Další sobota (8. 10.) a další turnaj, tentokrát Mělnický pohár. A tři sta deset startujících ze tří zemí – Čech, Polska a Německa. A pro Rumburk medailové žně. Jak jinak pojmenovat zisk patnácti medailí? Zlatí byli M. Warlop a E. Bradáčová, stříbrní T. Kočí, J. Zajícová, D. Petráková a D. Gežo, bronzoví S. Urbánková, L. Tejnarová, A. Fišerová, V. Šitta, Š. Zajíc, J. Fišer, K. Brouček a sestry S. a T. Benešovy.

 

JV Judo Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail