Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Judisté bojují o medaile každý víkend

judo

Turnaje stále pokračují, a tak si o volné sobotě mohou judisté nechat jen zdát. I v sobotu 26. 11. vyrazili na závody. Tentokrát však jen kousek od Rumburka, do Skalice u České Lípy. Zde vybojovali i pohár, ovšem jen za páté místo. I tak ho po tréninku oslavili ti, kteří ho vybojovali. Medaile získali – zlatou T. Kočí, který byl vyhlášen i nejtechničtějším závodníkem, T. Marhanová, L. Šabo, A. Fišerová a D. Petráková, stříbrnou M. Warlop, T. Le a bronzovou T. Benešová, J. Pokorný, B. Kolaříková, J. Gežo a K. Brouček.

Stejný víkend, ovšem už od pátku a až do neděle, se konal v Litoměřicích tréninkový kemp s japonským trenérem. Za své výkony byli odměněni možností zúčastnit se tohoto setkání E. Bradáčová, L. Tejnarová, D. Gežo a J. Zajícová. Trénink pod takovýmto vedením byl opravdu inspirativní.

Hned následující sobotu ovšem vyrazili trochu dál. Vánoční turnaj totiž pořádal chomutovský judistický oddíl. Rozdávání cen Mikulášem, čertem či andělem si nenechalo ujít dvě stě osmdesát závodníků z devětadvaceti oddílů. Hned jedenáct rumburských judistů se ukázalo na stupních vítězů, i když ani jeden na tom nejvyšším. Stříbrní byli D. Petráková, S. Urbánková, J. Gežo a L. Sučová, bronzoví V. Šitta, M. Šírková, Š. Zajíc, J. Fišer, M. Nguyen a sestry S. a T. Benešovy.

V úterý 6. 12. se v rámci úterního tréninku rozdávaly dobroty i při perníkovém turnaji pořádaném již tradičně několik let. Přijeli i varnsdorfští, a tak poměřování sil bylo opravdu zajímavé, a to hlavně mezi těmi nejmenšími.

 

JV Judo Rumburk

 

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail