Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští fotbalisté čekají téměř celý podzim na obrat k lepšímu

13. kolo, Jiříkov, 19. 11. 2016

FK Rumburk 1:2
TJ Mojžíř

Po dlouhé době jsme měli kompletní kádr, ale k úspěchu to nevedlo a utrpěli jsme zbytečnou porážku.

Celý zápas se nesl v duchu velkého boje o každý míč. Obě mužstva se snažila o kombinační hru, ale terén byl proti, a tak musely přijít na řadu nakopávané míče. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a výsledku by více odpovídala remíza, ale bohužel ve druhém poločase jsme udělali úplně zbytečné dvě chyby v obraně a soupeř toho dokázal využít. I my jsme si vypracovali vyložené příležitosti, ale Demeter ani Hejl je nedokázali proměnit v branky. V úplném závěru jsme hosty uzamkli v jejich pokutovém území, ale míč se nám nepodařilo dotlačit do jejich brány. Hosté se zkušeně a důsledně bránili. Za cenu odkopávání míčů těsné vítězství se štěstím ubránili.

Hodnocení trenéra: Moje vystoupení na lavičce bylo neúspěšné a náš snaživý výkon opět na vítězství nestačil, jelikož jsme hostům branky, dá se říci, darovali. Hlavně ve druhém poločase jsme v bránění byli laxní a nedůslední, a když neproměníme i ty nejvyloženější příležitosti, tak nemůžeme vyhrát.

12. kolo, Libouchec, 12. 11. 2016

ČSAD Libouchec 4:0
FK Rumburk

Toto utkání se odehrálo již za zimního počasí, ale hřiště bylo velmi kvalitně připravené. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané, ale rozdíl byl v koncovce. O osudu utkání rozhodly dvě minuty, kdy jsme inkasovali úplně shodné dvě branky. Domácí hráč šel sám na našeho brankáře a s přehledem zakončil.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s vírou, že ještě chceme s výsledkem něco udělat. Přestože jsme měli míč častěji v držení, ke vstřelení branky to nestačilo. Bohužel naše obrana hrála velmi nedůrazně až lhostejně a soupeř toho dokázal efektivně využít a vstřelil nám další dvě branky.

Hodnocení trenéra: V tomto utkání jsme úplně vyhořeli v obraně a soupeř toho náležitě využil. V útoku nám nevychází finální přihrávka, proto jsme opět nedali žádnou branku. Nehrajeme v pohodě a na našem výkonu je to znát.

 

FK Rumburk, red

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail