Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sportovní klub Viktorie Jiříkov byl i na sklonku roku aktivní

viktorky

Brzy se stmívá, sluníčka je málo, všude zima a sychravo – prostě ideální podmínky pro špatnou náladu. Ale to se netýká členů a trenérek SK Viktorie Jiříkov.

V neděli 13. 11. 2016 pořádaly Viktorky sportovní hry pro všechny své členy, kterými nejsou jen samotné aerobičky, ale také děti, které dochází na tréninky v rámci úžasného projektu „Děti na startu“. Všichni si skvěle zasportovali, poměřili své síly, a hlavně vybojovali cenné medaile. Soutěž byla rozdělena na více kategorií a disciplín – atletika, gymnastika, míčové a pohybové dovednosti. Vyhrávat mohou sice jen někteří, ale radost z pohybu, snahu a bojovnost mohou mít všichni. Ukázalo se však, že děti, které si přišly s námi zasoutěžit, byly tak skvělé a bez medaile neodcházel vůbec nikdo.

Inspirační víkend jsme si naplánovali tradičně na 25. – 27. 11. 2016, kdy začíná pohádkový vánoční čas. První adventování jsme využili nejen ke cvičení a přípravě na novou závodní sezonu, která je pro Viktorky nejvíce aktuální počátkem března roku následujícího, ale připravovali jsme se už na samotné Vánoce. Vyráběli jsme vánoční ozdoby, vánoční svícny, a především jsme pekli cukroví, které v této době chutná úplně jinak, než o samotných Vánocích. Navodili jsme vánoční voňavou atmosféru, proběhla skvělá pyžamová party, nacvičili jsme krásnou vánoční sestavu a užili si spoustu legrace.

Za krásné zážitky z obou akcí děkují trenérky SK Viktorie všem dětem, které si s námi mohly zařádit.

Libuše Havlová

 

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail