Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Poslední zápasy přinesly fotbalistům dvě porážky a jednu remízu

FK Rumburk 2:2
FK Junior Děčín

Pořádající Junior Děčín zachraňoval proti Rumburku remízu na poslední chvíli, když v hodině dvanácté vyrovnal Chyna. Oba týmy si tak do tabulky připsaly první bod. „S výkonem nejsem spokojený. Chyběl nám zápal a nasazení, které nás v turnaji zdobilo. Možná to bylo soupeřem, proti těm silnějším jsme hráli lépe,“ smutnil děčínský trenér Pavel Přibyl. „Já jsem naopak hodně spokojený. Soupeře jsme přehrávali, i když tam byly potíže se sestavou. Jen škoda naší koncovky, zápas jsme mohli rozhodnout a nelitovat tak branky v poslední minutě,“ řekl rumburský kouč Roman Häusler, který při zranění Páchy odehrál skoro celý zápas.

FK Rumburk 0:3
SK Stap-Tratec Vilémov

Po předehrávce Vilémov – Neštěmice se na umělé trávě odehrál kompletní program tří zápasů. Vilémovský obhájce se střetl s Rumburkem. Ten představil nového trenéra Romana Häuslera, který naposledy působil v Jiříkově. V prvním poločase držel Rumburk s favoritem krok, po přestávce už nestíhal a nakonec prohrál 0:3. „První poločas byl vyrovnaný. Soupeř fyzicky stačil a hrozil z brejků,“ všiml si vilémovský manažer Libor Sklenář. „S týmem se seznamuji. S prvním poločasem jsem byl spokojený, hráči plnili taktické pokyny,“ pochvaloval si Häusler. Ve druhém poločase už Vilémov dominoval a vstřelil další dva góly. „Na hřišti bylo jedno mužstvo. A to ještě Tlapák další čtyři dobré šance zazdil,“ poznamenal Sklenář. „Už nám docházely síly. Ale jsme na začátku přípravy,“ dodal Häusler.

FK Rumburk 0:5
FK Skalice

Do utkání jsme nastoupili pouze s deseti hráči do pole a s Jakubem Čudou, který je u nás na zkoušce. Skalice od první minuty předváděla nátlakový fotbal a její hrací systém nám dělal potíže. Opět jsme brzy inkasovali, a to v jedenácté minutě po chybě Bednáře, který se nechal z pětatřiceti metrů přehodit. Naší nejlepší pasáží byla poslední třetina prvního poločasu, kdy jsme dokázali soupeře přehrát, ale jen k jeho vápnu. O zápasu rozhodla padesátá devátá minuta, ve které jsme šli tři na brankáře, bohužel Michal Demeter netrefil prázdnou bránu. Z následné akce jsme inkasovali, a to naše hráče demotivovalo. Třetí gól jsme si opět takřka dali sami, nezvládli jsme rozehrávku standardní situace a soupeř toho využil. Poslední čtvrthodina se z naší strany jen dohrávala.

 

FK Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail