Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburské volejbalistky po deseti zápasech skórovaly

Volejbal Plzeň B 3:0, 3:0
TJ Rumburk

Do velkých potíží, které zavání sestupem, se dostává Rumburk. Ten byl na půdě plzeňského lídra bez šance. Nevybojoval ani set a ani jednou se nedostal přes dvacet získaných bodů. „K výsledku snad ani není třeba žádný komentář. Soupeř si udělal příjemný trénink a my si vyzkoušeli dvě dorostenky ve hře, jedno libero na náhře a druhé na smeči. Nemoci a pracovní povinnosti nás neustále pronásledují,“ hlesl zklamaný rumburský trenér Petr Dopita.

Střešovice 3:1, 3:1
TJ Rumburk

Rumburk opět v poli nezklamal, ze Střešovic se ale vrátil s prázdnou. A nebodoval tak v deseti zápasech za sebou. „Sehráli jsme docela pohledné zápasy, ale hrubé nevynucené chyby v závěrech setů nás připravily o možný bodový zisk. Soupeř nás přehrával účinným servisem a chytrou hrou na síti. Doplatili jsme na velký tréninkový deficit některých našich hráček, který se projevil na kvalitě jejich hry, především při řešení složitějších herních činností,“ podotkl rumburský trenér Petr Dopita. Ten se také vyjádřil k případnému sloučení Rumburka s Děčínem, které by mohlo po skončení sezóny proběhnout. „Letité dobré vztahy s Pepíkem Herclíkem nebo Jirkou Hykšem mě k tomuto kroku lákají. Ale počkejme do 18. března, kdy končí druhá liga,“ dodal Dopita.

TJ Rumburk 3:0, 3:2
Bohemians Praha

Opět jsme nastupovali v neúplné sestavě, jen s jedním střídajícím hráčem, přesto děvčata nepodlehla počínající frustraci z posledních neúspěchů a přehrála hladce soupeře v prvním zápase jak na síti, tak i v poli. Druhý zápas se zpočátku vyvíjel také v náš prospěch, potom ale přišly naše problémové koncovky, kdy nedokážeme ukončit úspěšně set ani při sedmibodovém vedení. Přesto pátý set vyzněl, i s trochou štěstí a díky dobrému příjmu, pro nás a připsali jsme si pět důležitých bodů. Děvčata si zaslouží pochvalu za bojovný a pohledný volejbal.

TJ Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail