Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Ples Domu kultury Střelnice Rumburk

sobota 25. 3. 2017 od 20.00 do 03.00 hod.

Ples připravuje Dům kultury Střelnice Rumburk a je určen obyvatelům města, ale i širšího okolí. Hlavní hvězdy večera potěší dámské i pánské publikum.

Slavnostním večerem nás bude provázet Yvetta Blanarovičová. Po zahájení ve 20.00 hodin vystoupí taneční škola STYL Varnsdorf s krátkou ukázkou tradičních i latinskoamerických tanců. Celý večer bude k tanci i poslechu hrát známá hudební formace RELAX, jejíž repertoárový list zahrnuje skladby nejrůznějších žánrů, přičemž základ tvoří nejnovější populární písně. Na zabezpečení hudebního doprovodu však nebudou zdaleka sami. Můžeme se těšit na známé hity v podání Yvetty Blanarovičové, ale i dalšího významného hosta, kterým bude Pavel Vítek. Závěr večera pak zpestří oldies disco s laserovými efekty. „Oldies“ je vybavena špičkovým technickým vybavením s doprovodnými laserovými efekty. Stěžejním repertoárem jsou hity 80. a 90. let, dnes oblíbené pamětníky i mladou generací.

Ve 21.30 hod. bude v programu zastoupeno velmi netradiční vystoupení (překvapení), které přispěje velikou měrou ke zpestření programové náplně plesu. Mimoto chystáme pro návštěvníky možnost vyfocení ve foto koutku s „živou sochou“, která bude rovněž příchozí vítat v aule DK. V ceně vstupného je zahrnut welcome drink a drobné občerstvení. Samozřejmostí jsou velmi příznivé ceny nápojů a pokrmů ze širokého sortimentu nabízeného prostřednictvím obsluhy a barů v DK.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v DK Střelnice Rumburk, na webových stránkách www.dkrumburk.cz a v našich předprodejních místech. Další informace k plesu získáte na tel. číslech 730 894 500 a 734 313 302. Mediálním partnerem plesu je Rádio HEY.

Těšíme se na společné setkání v rámci této významné společenské události letošní plesové sezóny.

zaměstnanci Domu kultury Střelnice Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail