Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburačka Gabriela Kozlová je vítězkou jedné z kategorií soutěže krásy Supermiss

gabriela

Jubilejní desátý ročník soutěže Supermiss se uskutečnil v sobotu 11. 2. v kongresovém sále pražského hotelu Hilton. Mezi deseti finalistkami byla i rumburská rodačka Gabriela Kozlová, která naše město v soutěži krásy skvěle reprezentovala. Hlasováním na stránkách mediálních partnerů soutěže totiž lidé rozhodli o Supermiss média, kterou se stala právě Gabriela.

V průběhu večera na pódiu vedle desítky krásek a moderátorky Ivy Kubelkové vystoupila například zpěvačka Kamila Nývltová a zpěvák Marián Vojtko. Záznam z finálového večera odvysílala v březnu celkem dvakrát ČT1. Pokud jste finále soutěže v televizi propásli, záznam najdete ve videogalerii na internetových stránkách www.supermiss.cz.

S rumburskou finalistkou soutěže krásy se nyní můžete blíže seznámit. Gabriela nám prozradila podrobnosti o průběhu soutěže.

Mohla byste se na začátku čtenářům krátce představit?

Mé jméno je Gabriela Kozlová, je mi dvacet let, pocházím z Rumburku a pracuji jako učitelka v mateřské škole ve Šluknově. Mezi mé záliby patří vaření, pečení, a hlavně sport, kterým trávím hodně času. Dálkově studuji na univerzitě Jana Amose Komenského v Praze.

Je účast v Supermiss Vaší první zkušeností v této branži?

Supermiss byla má třetí soutěž. První byla Dívka Máchova jezera v roce 2015, ve které jsem získala svou první korunku. V roce 2016 jsem se zúčastnila soutěže Miss léta, ze které jsem si přivezla druhou korunku, a tento rok jsem získala třetí za Supermiss média.

Jak probíhaly přípravy na soutěž, co všechno jste musela podstoupit, byla vidět nějaká rivalita mezi Vašimi konkurentkami?

Jediné, co jsem si na soutěž připravovala, byla volná disciplína. Co se týká postavy, cvičím pravidelně a ráda, tak jsem se na soutěž nijak zvlášť nepřipravovala. V rámci soutěže jsme měly týdenní soustředění, na kterém jsme se učily choreografie na finálový večer, probíhaly různé fyzické i vědomostní testy. Jednou z disciplín byla dále jízda na motokárách, kterou jsme si všechny moc užily. Já osobně jsem rivalitu nepocítila a se všemi jsem si rozuměla. Byly jsme dobrá parta.

Jak vypadal samotný finálový večer?

Díky všem, kreří se na tomto večeru podíleli, se vše podařilo na výbornou a finálový večer byl nádherný.

Šla byste do podobné akce znovu? Neplánujete se třeba přihlásit do České miss?

Jak se říká, do třetice všeho dobrého, třech soutěží jsem se zúčastnila a nyní se věnuji své práci, kterou mám moc ráda a také úspěšnému dokončení vysokoškolského studia. A ohledně České miss? Řídím se heslem: „Nikdy neříkej nikdy“. V současné době o tom ale nepřemýšlím.

Jaké jsou Vaše plány do budoucna?

Mé plány do budoucna jsou úspěšně dokončit studium, věnovat se své práci a mít spokojenou rodinu.

 

Petra Jakouběová

 

 

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail