Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rehabilitací k zdravějšímu tělu

Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny Lužické nemocnice zajišťuje komplexní rehabilitační péči pro hospitalizované pacienty na všech lůžkových odděleních Lužické nemocnice i pro pacienty z terénu.

Hlavní část rehabilitačního oddělení se nachází v přízemí pavilonu II (Lesní 1062/26), kde sídlí také ordinace lékaře. Druhé pracoviště najdete v suterénu pavilonu I (U Nemocnice 1298/6).

Rehabilitují u nás dospělí i dětští pacienti s pohybovými obtížemi, po úrazech, operacích, či s neurologickými onemocněními. Důraz je kladen na zlepšení fyzického a psychického stavu pacienta, zlepšení soběstačnosti, prevenci recidiv obtíží. Základem rehabilitace je léčebná tělesná výchova s využitím nejnovějších metod. Součástí rehabilitace je i vodoléčba a fyzikální terapie.

NOVĚ ZDE ZAJIŠŤUJEME

Vyšetření již od novorozeneckého věku, kde se zaměřujeme hlavně na poruchy pohybového vývoje. Dále léčíme děti se skoliózami a pacientky s funkční sterilitou. Provádíme výkony manuální medicíny, obstřiky měkkých tkání, předpisy ortopedických pomůcek.

Na rehabilitaci k nám potřebujete doporučení od lékaře. Objednat se můžete ve všední dny od 7.00 do 9.00 hodin na telefonních číslech: 607 007 884, 415 634 131.

Těšíme se na vaši návštěvu. Vynasnažíme se vás co nejrychleji zbavit zdravotních problémů.

www.nemrum.cz

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail