Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Cesta do všech koutů Evropy

Rádi objevujete? Chtěli byste cestovat, ale nemáte dostatečné finanční prostředky ani volný čas? Pak pro vás máme jedinečnou příležitost. Dne 9. 5. organizují studenti Gymnázia Rumburk projekt Den Evropy, který se uskuteční v budově gymnázia v čase od 9.00 do 13.30 hod.

Během prohlídky na vás čeká zábavné interaktivní představení devíti států Evropy. V Estonsku budete moci například posedět v typické estonské zahradě nebo si vyslechnout sportovní zpravodajství od „Olympionika“. Těšit se zde můžete i na překvapení v podobě medvěda.

Krom Estonska můžete navštívit i nádhernou přírodu Švédska nebo se projít nočním Nizozemskem. Během prohlídky zavítáte i do francouzského Disneylandu, prohlédnete si polský Krakov nebo navštívíte fotokoutek Bolka a Lolka. Vedle toho všeho se ale připravte i na pravou řeckou svatbu a oslavu dne svatého Patrika. V Portugalsku na vás čeká dobrodružná prohlídka celého státu, zatímco v Rumunsku vás naopak nadchne děsivý zážitek s Drákulou. V neposlední řadě se můžete těšit i na pestré ochutnávky jídel, které jsou pro daný stát typické, a hlavně na spoustu nových zajímavostí. Jste srdečně zváni.

Gymnázium Rumburk

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail