Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pohádkový les pro rodiče s dětmi

32. ročník | sobota 10. 6. 2017 | Krásná Lípa – náměstí

Klub českých turistů Krásná Lípa připravil dvě trasy plné pohádkových zastavení a bytostí. Dvoukilometrová cesta povede městským parkem a sedmikilometrová městským parkem a pohádkovým lesem. Obě trasy jsou vhodné i pro rodiče s kočárky, lesní cesty jsou pro letošní ročník pěkně upravené.

Start obou tras bude na náměstí od 8.00 do 10.30 hod., cíl tamtéž do 15.00 hod. V cíli děti dostanou diplom, sladkosti, upomínkové předměty, budou pro ně připraveny tvořivé dílny a s diplomem si mohou dokonce zaskotačit zdarma i v nafukovacím hradu.

Hodnocení pohádkových bytostí provedou samotní účastníci pochodu, ale pouze ti, kteří půjdou sedmikilometrovou trasu, aby měli možnost zhlédnout všechna pohádková stanoviště.

V l5.30 hod. proběhne defilé a vyhodnocení všech pohádkových zastavení se zaslouženým oceněním. Od rána bude pro účastníky i veřejnost probíhat na náměstí bohatý doprovodný kulturní program. Nebude chybět vystoupení šermířů, mažoretek, pro děti loutková pohádka a další dětské atrakce včetně jízdy na koloběžkách i dětského tetování. K poslechu bude hrát K-Band. Samozřejmě bude připraveno i chutné stánkové občerstvení, nebude chybět ani cukrová vata.

Přijďte, přijeďte, věříme, že nebudete litovat. Krásnolipský pohádkový les má dobrou tradici a koná se za každého počasí. Loňská účast přesahující sedmnáct set lidí to jen potvrzuje.

KČT Krásná Lípa

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail