Setkání na kopci Jitrovník

Tištěné noviny 10/2017 | 7. 7. 2017 | Nezařazené

Vážení přátelé, stalo se již tradicí, že se díky dobré spolupráci obcí a měst Pětiměstí (Šluknov, Jiříkov, Oppach, Neusalza-Spremberg, Sohland a Ebersbach -Neugersdorf) občané z obou částí hranic každý rok schází na příjemném setkání na kopci Jitrovník pod televizní věží. Dovolte, abych vás i v letošním roce srdečně pozvala na šestnácté setkání všech milovníků přírody a naší krajiny v neděli 4. 6. v 14.00 hodin na kopec Jitrovník ve Šluknově.

Tradičně budou připravena místa k posezení, točené české pivo, opečené klobásy, zkrátka vše, co k takovému setkání patří a zpříjemní nám všem náladu. K poslechu a tanci zahraje oblíbená kapela Peleton.

Tradice zůstane i v letošním roce zachována, takže neuslyšíte dlouhé projevy a neuvidíte představitele měst ve společenském obleku. A jistě budete mít příležitost potkat mnoho svých známých, pamětníků, budete mít opět možnost posedět, pobavit se, zavzpomínat a navázat nové kontakty.

Věřím, že setkání proběhne, jako vždy, v příjemné atmosféře a počasí bude slunečné a teplé. Těším se na setkání se všemi, kteří se zúčastníte.

Eva Džumanová
starostka Šluknova

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2017/07/07/setkani-na-kopci-jitrovnik/