Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Zpět k jistotám- Projekt pro nezaměstnané ženy

Po dvou letech se do Děčína a Rumburku opět vrací společnost JOB ASISTENT s.r.o. a přiváží s sebou projekt podpořený z nového Operačního programu Zaměstnanost. Projekt je zaměřen na ženy, které jsou v evidenci Úřadu práce déle než pět měsíců a mají zájem o zvýšení kvalifikace a samozřejmě nalezení vhodného zaměstnání.

Informační schůzka a výběr v Rumburku, spojený s podpisem dohody o účasti v projektu, proběhne 5. 6. 2017 přímo na Úřadu práce. Pokud máte zájem o zařazení do projektu, můžete oslovit nás nebo svou zprostředkovatelku. Součástí úvodních aktivit je sestavení tzv. Plánu rozvoje, který bude obsahovat návrh dalších individuálních aktivit, které povedou k získání uplatnění na trhu práce. Pro některou účastnici bude stěžejní získat rekvalifikační kurz, další naopak ocení pracovní trénink u zaměstnavatele, jiná může využít například jednu z doprovodných aktivit v podobě individuálního či odborného poradenství.

Součástí projektu je i poradenství a podpora při zprostředkování zaměstnání, včetně možnosti příspěvku na mzdové náklady zaměstnavatele. Podpoříme dojíždějící účastnice s bydlištěm mimo Rumburk proplácením cestovného. Samozřejmě je myšleno i na vaše děti, o které může být postaráno po dobu účasti v aktivitách.

Máte-li jakékoli otázky, obracejte se na náš projektový tým telefonicky na číslo 770 128 054, e-mailem: klozova@job-point.cz nebo sledujte náš web www.job-asistent.cz.

Využijte příležitosti a získejte tak vyšší šance na uplatnění na trhu práce. Budeme se těšit na spolupráci.

za realizační tým Martina Klozová,
koordinátorka cílové skupiny projektu

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail