Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Policejní sloupek

Slehla se po něm zem

Rumburk – Rumburští policisté pátrají od šestého července letošního roku po sjezdovém horském kole značky Author, které se ztratilo z chodby obytného domu v Rumburku. Jeho majitel jej ocenil na dvacet tisíc českých korun. Událost po oznámení prověřují s ohledem na přečin krádeže.

Už tam není

Krásná Lípa – I krásnolipští policisté prověřují možnou krádež jízdního kola. K jeho odcizení mohlo dojít v noci z úterý na středu letos pátého července v Krásné Lípě. Majitelka jej měla odložené v kůlně na volně přístupném pozemku. Ztracené horské jízdní kolo ocenila částkou osm tisíc českých korun. Zatím se ho nepodařilo nalézt.

Seno bez hodnoty

Rumburk – Od úterý čtvrtého července letošního roku čelí rumburští policisté informacím o poničených senážních balících v Horním Jindřichově. Tamní zemědělec našel u šestnácti z nich rozřezanou krycí fólii, která brání vstupu vlhkosti. Po jejím narušení dochází ke znehodnocení celého obsahu. Škody v současné chvíli dosahují necelých deseti tisíc českých korun. Strážci zákona prověřují zjištěné okolnosti s ohledem na přečin poškození cizí věci.

Zaplatil životem

Rumburk – Dopravní policisté vyjížděli v pátek 7. 7. krátce před jednadvacátou hodinou k dopravní nehodě na Rumbursku. Osmačtyřicetiletý motocyklista jedoucí po silnici ve směru od Starých Křečan na Rumburk pravděpodobně vyjel ve směru své jízdy na krajnici, poté projel travnatým příkopem a další dvě desítky metrů pokračoval dál. Řidič z motorky spadl a zastavil se až několik metrů od místa pádu. Ačkoliv měl v době jízdy ochrannou přilbu, utrpěl zranění, kterým na místě nešťastné události podlehl. Okolnosti dopravní nehody rumburští policisté prověřují.

Kdo to odnesl?

Rumburk – Rumburští policisté čelí oznámení obyvatele rodinného domu v Rumburku, kam zřejmě zavítal nevítaný host. Na přelomu letošního června a července zmizely z místního domu věci v hodnotě třiapadesáti tisíc českých korun. Mezi nimi i mobilní telefony zn. Nokia a šperky. Po všech okolnostech nedávné nepříjemnosti policisté pátrají s ohledem na přečiny porušování domovní svobody a krádeže.

Už není

Krásná Lípa – Z volně přístupného neoploceného pozemku zmizel ze soboty na neděli devátého července letošního roku odstavený přívěsný vozík značky Baos. Vozík byl bez registračních značek, označen jen výrobním číslem. Majitel si jej cení na pětačtyřicet tisíc českých korun. Krásnolipští případ prověřují s ohledem na přečin krádeže.

pčr

 

Tisk Tisk | E-mail E-mail