Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Útok na vaše bránice s Petrem Rychlým

autor: rd

rn0910_0 Populárnímu baviči, moderátorovi, herci a otci dvou dětí Petrovi Rychlému bude letos sedmatřicet let. Své herecké působení započal v mosteckém a později v něm pokračoval ve vinohradském divadle. V současné době tvoří s Pavlou Vojáčkovou manželskou a hereckou dvojici v Divadle Na Fidlovačce. Komediální talent zde uplatnil už v roce 1998 v první hře nově otevřeného divadla „Fidlovačka“ jako dohazovač Kozelka i v dalších rolích např. Hrabalova Miloše Hrmy (Ostře sledované vlaky). Vyznamenává se v nich, jak napsal kritik, komediálními kousky ze školy Tomáše Töpfera a je na divadle podstatně lepší než v televizi.

Mimopražští diváci znají Petra Rychlého ze zábavných pořadů v televizi a jako showmana oblíbeného pořadu NATOČTO. Jednu z rolí ztvárňuje i v nově natáčeném sedmidílném seriálu Černí baroni.

Legrace doprovází Petra Rychlého všude. Humorem hýří na jevišti, před kamerami i v soukromém životě, např. i v nedalekých Kytlicích na své rekreační chalupě. Útok na bránice návštěvníků chystá interpret patřící mezi top umělce zábavného žánru, spolu s klavíristou Dominikem Renčem, na čtvrtek 23. května v 19 hodin v Domě kultury v Rumburku v pořadu Hvězdy, jak je neznáte.

Tisk Tisk | E-mail E-mail