Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Obhájili jsme prvenství v celorepublikové prestižní soutěži Firemní médium roku

Rumburské noviny jsou opět první! Již podruhé za sebou se nám podařilo vyhrát prestižní celorepublikovou soutěž „Firemní médium roku 2004 -  2005“, a to v kategorii „časopis neziskové, příspěvkové a rozpočtové organizace veřejné správy“.
Toto vítězství je pro nás cenné nejen proto, že potvrdilo naše prvenství z minulého roku, ale i proto, že ocenilo naši kvalitu, které se nám podařilo dosáhnout, ale také udržet.
Odborná porota chválila především zpravodajskou stránku Rumburských novin a aktuálnost jejich článků, vysoce oceňovala grafickou úpravu novin a zpracování inzerce, ale také dobrou kvalitu tisku.
Přestože mám z tohoto vítězství radost, osobně si však více cením práce lidí, kteří se na tvorbě Rumburských novin podílejí. Vážím si jejich poctivosti a oddanosti, se kterou přistupují k práci, na kterou můžeme být pyšní, a díky které se nám daří vytvářet kvalitní noviny, za které se nemusíme nikde stydět.
Děkuji tedy především našemu grafikovi panu Martinu Reinovi, který vytváří tvář Rumburských novin, jazykovému korektorovi Mgr. Borisovi Stojaníkovi, slečně Aleně Koutné, která má na starosti inzerci a ekonomickou stránku redakce, a samozřejmě tiskařům panu Martinovi Štěpánkovi a Františkovi Pavlíkovi, panu Ryšánovi a celému kolektivu polygrafického učiliště v Rumburku za kvalitní tiskařskou práci a bezvadnou a spolehlivou spolupráci.
Vítězství Rumburských novin v této prestižní soutěži patří jim všem a já jim ještě jednou za vše moc a moc děkuji.
Gabriela Doušová
redaktorka Rumburských novin

logo-medium05

Logo letošního šestého ročníku soutěže, se kterým se mohou Rumburské noviny pyšnit a mohou ho používat.

Tisk Tisk | E-mail E-mail