Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

O novou nafukovací halu je obrovský zájem

Krásná Lípa • Nová nafukovací hala v Krásné Lípě je otevřena jen několik dní, ale zájem o její služby předčil všechna očekávání. Podle správce sportovního areálu Vlastimila Šmalcla byla např. o minulém víkendu zcela obsazena:„Lidé by si měli hřiště raději předem objednat osobně nebo telefonicky a zatím musí počítat i s jistými omezeními. Hala totiž zastupuje po dobu rekonstrukce místní tělocvičnu a tenisté se tu mohou potkat např. s výukou tělesné výchovy, která zde právě probíhá,“ uvedl Vlastimil Šmalcl.
Podle starosty města Zbyňka Linharta se zatím musí zájemci o služby nové haly poněkud uskromnit. „Na druhou stranu je štěstí, že novou halu máme a že velice nutná rekonstrukce tělocvičny může začít, aniž by se sportování muselo přerušit. Navíc, zmíněné provizorium by mělo trvat vlastně jenom část jedné sezóny. Od října letošního roku by měla sloužit už opět tělocvična,“ uvedl Zbyněk Linhart.
Bližší informace o možnostech sportovního vyžití ve městě a kontaktech na správce krásnolipského sportovního areálu naleznou zájemci na internetových stránkách města.

Tisk Tisk | E-mail E-mail