Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Galerie Loretánská zve k návštěvě

Od loňského léta je v prostorech rumburské Lorety nově otevřená prodejní galerie. Svá díla tady vystavují především umělci ze Šluknovského výběžku. Je zde také nádherný prostor a příjemná atmosféra pro různé společenské události.
V předvánoční době galerie uspořádala prodejní výstavu, na níž bylo možné zakoupit nejrůznější, velmi originální drobnosti. Mile nás všechny překvapila její úspěšnost. Prosinec nám zpříjemnil také koncert pěveckého tria ze Základní umělecké školy v Rumburku, který se rovněž vydařil.
Ale i po Vánocích nabízí Galerie Loretánská velmi široký sortiment zboží, především olejomalby, perokresby a podmalby na skle, ale najdete zde i umělecké šperky, originální batikované oděvy a šátky, malované hedvábí i sklo, keramiku, textilní hračky, zdobené svícny, sklářské a řezbářské výrobky, umělecké fotografie, drobné starožitnosti, paličkované a vyšívané dečky, dekorace z přírodních materiálů a spoustu dalších maličkostí pro radost.
Pro bližší seznámení s dílem jednotlivých umělců galerie chystá jejich autorské výstavy, na které vás tímto srdečně zveme. První z nich je plánovaná na měsíc březen a představí se na ní keramička Michaela Leberová, malířka Barbora Štísová a výtvarná dílna Jobka. Přijďte a potěšte své blízké originálním dárkem. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tisk Tisk | E-mail E-mail