Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Přátelský Zimní turnaj v judo žáků

V sobotu 21. 1. 2006 uspořádal Judoklub Rumburk ve své tělocvičně malý přátelský Zimní turnaj pro žáky za účasti pozvaných družstev ze Seifhennersdorfu, Žitavy, Varnsdorfu, Jablonce n. N. a Litoměřic. Po podobné soutěži před dvěma týdny v Žitavě to byl druhý ze série takovýchto přátelských utkání s rovnocennými soupeři.
V družstvu našeho domácího Judoklubu využili tentokrát této možnosti teprve šestiletý Mirek Horák v kategorii mláďat a Zuzana Vítová (mladší žákyně). Oba skončili na třetích místech a ve své premiéře nezklamali.
Naopak výkony pod své možnosti odvedli v mladších žácích Dominik Tomek a Jára Singh a ve starších žácích David Štěpánek, kteří již v několika soutěžích startovali. Chtějí-li uspět v dalších soutěžích, budou muset zlepšit tréninkový přístup, který se pak v soutěžích projevuje.
Pro ostatní naše borce to byla opět dobrá prověrka jejich výkonnosti a dalšího zdokonalování nacvičených technik. Své váhové kategorie vyhráli Daniel Helikar, Klára Stodůlková a překvapivě i Lukáš Daitl – všichni bez porážky. Na druhých místech s jednou porážkou skončili Tomáš Rákosník a David Lichtenberk. Další 3. místo vybojoval Jan Havlas. Bez medailového umístění, ale po slušném výkonu, skončili na 4. místech Ondřej Pimpara a Martin Kepka.

Tisk Tisk | E-mail E-mail