Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Informační centrum ve šluknovském zámku rozšiřuje své služby

Nedávno otevřené informační centrum v nově rekonstruované části šluknovského zámku nabízí zákazníkům stále více služeb, které mají přispět k jejich větší informovanosti a spokojenosti. Základní služba infocentra, poskytování informací o kulturních, sportovních a turistických akcích a možností na Šluknovsku, byla v prosinci rozšířena o prodej vstupenek společnosti Ticket Art. Zájemci si mohou vybrat mezi různými divadelními představeními, muzikály, koncerty a jinými kulturními akcemi kdekoliv v republice, vstupenky pak na tyto akce zakoupí ve šluknovském informačním středisku, v jehož nabídce je i možnost zakoupení vstupenek Městského divadla ve Varnsdorfu.
V rámci propagace regionu se informační centrum zúčastní veletrhů cestovního ruchu v Brně a v Praze. Veletrh Go Brno se koná od 11. do 14. 1. 2007, Holiday World Praha od 15. do 18. 2. 2007.

Informační centrum vybízí poskytovatele služeb (hotely, rekreační zařízení, vzdělávací organizace aj.), aby dovezli nebo zaslali poštou své propagační materiály, které budou k dispozici veřejnosti nejen na veletrzích, ale také v informačním centru.

Tisk Tisk | E-mail E-mail