Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Aerobik má na škole U Nemocnice dlouhou tradici

Svou oblíbenou formu pohybu při rytmické hudbě si nenechají ujít holčičky ze školky, děvčata ze školy, velké slečny, ale ani maminky, které se pravidelně scházejí v tělocvičně základní školy U Nemocnice.
Trenérkám ale největší radost dělá skupina dívek, které věnují aerobiku více času než ostatní. O nich už se nedá říct, že si jdou zacvičit, ale že jdou na trénink, který vede Kateřina Mrázková.
Ta s dívkami jezdí po závodech, kde sbírají zkušenosti. Také cvičí na různých akcích města a na plesech, kde chtějí svými skladbami navodit dobrou náladu a pohodu mezi diváky.
Jen ve školním roce 2006/2007 vystoupily na rumburských slavnostech, na streetballovém turnaji, v Novém Boru při Face Tour, při školní akademii se svým Aerobik show a šestkrát na tanečních plesech. Své umění poměřily i s dalšími děvčaty z celé republiky.
Loni v říjnu závodily na Kladně na Aerobik Fitness Basic Cupu, v prosinci v Lounech na Aerobik Team show.
Únorové závody na Master Clas v Praze byly přípravou na dubnovou Přehlídku pohybových skladeb v Chomutově, odkud rumburský tým postoupil do republikového kola. To se konalo o deset dní později v Opavě a dívky ze školy U Nemocnice zde vybojovaly desáté místo.
Velký úspěch zaznamenaly začátkem května na děčínském Master Clas, od-kud pět závodnic postoupilo do republikového kola, které se konalo 26. května v Praze (v době uzávěrky RN ještě nebyly výsledky známy).
Začátkem června je ještě čeká vystoupení na školní akademii a republiková přehlídka pohybových skladeb na Kladně.
Základní sestavu týmu tvoří Markéta Dužárová, Mirka a Verča Šedivé, Michaela Janoušková, Zlata Hildebrandtová, Alena Košnarová, Bára Kulhánková a Phuong Nguyenová. Sestavu doplňuje Kristýna Pištěková, Jana Růžičková, Markéta Oberraiterová a Simona Raudrová.
Přejeme holkám hodně úspěchů a radosti ze cvičení.

pipinky
Tisk Tisk | E-mail E-mail