Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pravidelná půlhodina pro podnikatele v Českém Švýcarsku

Krásnolipské Poradenské centrum pro podnikatele, které provozuje o.p.s. České Švýcarsko, pro Vás připravilo cyklus krátkých seminářů k jednotlivým dotačním programům, které jsou zaměřeny na rozvoj podnikatelských aktivit. Na seminářích budete v krátkosti seznámeni s aktuálním vývojem v oblasti strukturálních fondů a budou Vám upřesněny možnosti ucházet se o veřejné prostředky určené na rozvoj podnikání v rozličných oblastech.
Semináře se konají každé první pondělí v měsíci od 17.00 do 17.30 hod. ve velké učebně Domu Českého Švýcarska na Křinickém nám. v Krásné Lípě.
5. listopadu 2007 budou semináře zahájeny programem Start. Cílem programu Start je umožnit realizaci podnikatelských záměrů osob vstupujících do podnikání poprvé nebo s delším časovým odstupem, a to poskytnutím podpory ve formě bezúročného úvěru nebo zvýhodněné záruky s finančním příspěvkem.
Účast na seminářích je bezplatná. Další seminář proběhne výjimečně druhé pondělí v měsíci (10. prosince 2007)  a seznámíme Vás s aktuálními dotačními možnostmi pro podnikatele na základě vyhlášených nebo připravovaných výzev.

Tisk Tisk | E-mail E-mail