Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Na stěnu slavných v krásnolipské Továrně přibyl další podpis

V dalším díle pořadu „Někdo je za dveřmi…“ hostila krásnolipská Továrna v úterý 11. března několikrát oceněnou herečku tří divadel, pracující pro rozhlas, televizi, film a především dabing – Valérii Zawadskou. Hvězda poutavě vyprávěla o svých úspěších na cestě profesionálním showbusinessem a také o soukromém životě s dávkou patřičného humoru. Hosté se dozvěděli mnoho zajímavých informací i o hereččiných důležitých partnerech v divadle, které jsou jí nejen pravou rukou.
Všem velmi imponoval i speciální dotazník, jenž si na Valérii připravil vynikající mladý moderátor Vítek Novák, kterému patří samozřejmě velké díky. Jeho výkon byl bravurní. Krásným zakončením byla recitace vlastní básně, kterou herečka složila v 15 letech a která každému z nás mnohé napověděla.
V příštím květnovém díle pořadu „Někdo je za dveřmi…“ uvedeme Zdeňka Trošku, proslulého nejen jako scénáristu a režiséra známých filmů a pohádek…
Z. Fryčová

walinka

Na samotný závěr se Valérii Zawadské podařilo potěšit paní Miloslavu Horskou, která návštěvu tohoto pořadu pojala jako splněné přání ke svým 64. narozeninám. Navíc přátelské objetí od samotné herečky, osobní gratulace a focení pro ni byl silný zážitek.

Tisk Tisk | E-mail E-mail