Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburští judisté ladili formu na víkendovém soustředění

Symbolickou tečku před prázdninovým přerušením tréninků judistů JV JUDO Rumburk udělalo víkendové soustředění, které se konalo od 13. do 15.června v tělocvičně v areálu bývalých kasáren.
Na soustředění dorazili nejen místní judisté, ale i judisté z Mostu a Varnsdorfu. Program byl velmi rozmanitý, a tak se děti, kromě každodenních tréninků, zúčastnily i plavání v bazénu, výletu do Kyjovského údolí, táboráku, noční stezky odvahy a závěrečných závodů, na kterých poměřily své síly. O tom, že soustředění mělo úspěch, svědčily i dotazy dětí, zda by se nemohlo soustředění prodloužit asi tak o týden nebo alespoň do středy.
Tato akce by se nemohla uskutečnit bez pomoci všech trenérů a jejich rodinných příslušníků, manželů Suchopárových, pana Vodičky, který zajišťoval stravování, MUDr. Kolaříka a DDM Rumburk. Všem děkujeme!
Do konce školního roku nás čekají ještě dvě akce. 18.června se dva naši závodníci zúčastnili Olympijských her v Ústí nad Labem a 20.června se předvedli judisté v rámci programu „Nocování“ u ZŠ Horní Jindřichov.
Pravidelné tréninky začnou opět v září. Najdete nás v areálu bývalých kasáren. Přijďte se podívat, jak a kde trénujeme. Rádi přivítáme nové zájemce o tento sport mezi námi.

Tisk Tisk | E-mail E-mail