Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Když si tělo naříká…

Asi za dva měsíce budou Vánoce. Poněkud předčasné hovořit o úklidu a smýčení. Ale chci říci, že chrámy duše žádné Vánoce nemají, tudíž v nich nikdo negruntuje. Jsou stále znečištěny těžkými kovy, metabolity, plísněmi, viry, bakteriemi, chemickými látkami, pesticidy, zbytky léků a očkování. Stále jsme ještě příliš zaměřeni na vnější svět a vnitřní čistota těla a duše nám mnoho neříká. Málo si uvědomujeme sami sebe a to, že je naší povinností se o tělo starat, jak nejlépe dovedeme. Předcházet nemocem, o kterých se domníváme, že na nás skočily jakousi náhodou. Hledáme viníka ve svém okolí, nikoli ve svém počínání.
V tělesné schránce se vesele usazují metabolity – produkty metabolismu, které přetížené tělo už nedokáže dále odbourat a vyloučit. Tak máme vysoký cholesterol, dnu, bolí nás klouby… Radostně se tu prohánějí či ukrývají Toxoplasma, Borrelie, Chlamydie a další vetřelci. Dělají si s naším tělem, co se jim zlíbí. Oni se přece musí někde množit, tak si vytvářejí vhodné podmínky. Nás to pak bolí a jsme nešťastní. Tělo je krásné místo, protože nehrozí, že by se o něj někdo pečlivě staral a nedej Bože, tyto potvůrky vyhazoval. Tak se domlouvají třeba s kvasinkami, že pod jejich pláštíkem uniknou imunitnímu systému, aby je nespatřil.
Například každý třetí člověk v Česku hostí Toxoplasmu, aniž by o tom věděl. Nakažené osoby mají výrazně pomalejší reakce, způsobují více dopravních nehod, mají zhoršenou schopnost dlouhodobé koncentrace. Toxoplasma ovlivňuje mozek člověka. S Borrelií se již mnoho z nás setkalo, a tak víme, co dokáže způsobit za pohromu. Boj s ní je nelehký, ale dá se zvládnout. Chlamydie je velmi houževnatý nitrobuněčný parazit, který obývá dýchací cesty, močové a pohlavní cesty. Nezřídka se usídluje v očích.
Matička příroda nás obdařila skvělým imunitním systémem. Na jeho kvalitu má značný vliv psychika. Proto, kdo žije ve stresu, úzkosti a má deprese snadněji onemocní.
Nevšímejme si strašáků v podobě prasečích chřipek. Nenechávejme se proti nim očkovat, protože vakcíny nejsou řádně otestované a je opravdu víc než podivné, že výrobci odmítají jakoukoliv zodpovědnost za vedlejší účinky.
Posilujme svůj imunitní systém přírodními a energeticko-informačními preparáty. Čistěme tělo a duši od toxinů, zdravě se stravujme, žijme tak, abychom byli spokojeni sami se sebou a měli ze sebe radost. Pak budeme zdraví. Že je to pohádka? Není, věřte mi.

Irena Bražinová
Detoxikace podle MUDr. J. Jonáše,
detoxikační metoda Dr. Mary Staggsů
tel.: 606 275 353

Tisk Tisk | E-mail E-mail