Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Vicemistryně make-upu je z Varnsdorfu

Varnsdorf • Elán kadeřnice a vizážistky Moniky Hüblerové opět zabodoval na národním poli módy a krásy ziskem druhého místa. První titul Mistryně ČR si Monika přivezla v roce 2005 a o rok později při reprezentaci České republiky v německém Düsseldorfu přidala druhé místo v mezinárodním kole.

„Po delší pauze nejen s dcerkou Terezkou jsem se podruhé přihlásila na Mistrovství České republiky v make-upu. V silné konkurenci mi o kousek uteklo první místo,“ hovoří o svém úspěchu nadšeně čerstvá 1. vicemistryně republiky v make-upu Monika Hüblerová.

Soutěž se každoročně pořádá na mezinárodním veletrhu kosmetiky Interbeauty Prague v areálu Výstaviště v Holešovicích. Letošní vítěz reprezentuje Českou republiku na International Master’s Award Make-up 2011 v německém Mnichově.

Současné druhé místo získala kadeřnice z Varnsdorfu v pátek 1. dubna 2011. „Tentokrát porota vybrala téma 80. léta – Zpět v čase. Přípravy probíhaly ve velmi hektickém tempu. Obavu jsem měla také z krátkého limitu na líčení,“ prozradila Monika Hüblerová, a dodává: „Na zisku titulu má podíl i výborný fotograf Aleš Funke z Liberce a stylistka Silvie Zelinová z Ostravy.“ Tuto trojici i přes velkou vzdálenost mezi nimi dal prý do kupy Facebook a vzájemná důvěra.

stylistka1

Při soutěži měla Monika Hüblerová na nalíčení modelky 2 x 30 minut. Foto: Aleš Funke

Tisk Tisk | E-mail E-mail