Valentýnský pivní masakru Kocoura ve Varnsdorfu

Tištěné noviny 03/2012 | 23. 2. 2012 | Nezařazené

Po roce se opět koná ve varnsdorfském Pivovaru Kocour přehlídka neobvyklé kombinace silných a ještě silnějších piv, ovocných piv a propečených pečínek a jiných masných výrobků.

Blíží se totiž druhý ročník Valentýnského pivního masakru, kde Pivovar Kocour jako první u nás zkombinoval na první pohled tři protichůdné oslavy: svátek svatého Valentýna, který doprovází ovocná piva, dále oslavy zimního období a třeskutých mrazů, které se zapíjejí silnými pivy a samozřejmě Masopust, který reprezentují masa upravená na všechny možné způsoby.

Akce se koná v sobotu 18. února od 11.00 hodin v areálu Pivovaru Kocour, vstupné činí pouhých 30 Kč a těšit se můžete na spoustu dobrot.

A jak je u Kocoura zvykem, malí i velcí by se už měli připravovat na pořádnou dávku zábavy, ke které můžou přispět minimálně svojí maskou, neb se chystá dětský i dospělácký rej masek, k tomu soutěže, bohatá tombola…

Během odpoledne zahraje kapela Malvas a večerní koncert do hlubokých nočních hodin se ponese ve znamení skupiny Všecek Písek.                  

-r-

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: https://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: https://archivrn.rumburk.cz/2012/02/23/valentynsky-pivni-masakru-kocoura-ve-varnsdorfu/