Nové webové stránky Domu kultury Střelnice a sportovišť města Rumburk

Tištěné noviny 01/2015 | 28. 1. 2015 | Nezařazené

web

Dům kultury Střelnice a sportoviště města Rumburk dává všem občanům na vědomí, že byly spuštěny nové internetové stránky, které jsou nyní mnohem přehlednější a nikdo by tak neměl mít problém si vyhledat to, co ho zrovna zajímá. Hlavní strana je opravdu čitelná, v horní části naleznete osm okének – Dům kultury, Kino, Plavecký bazén, Letní stadion, Skate Park, Zimní stadion, Lyžařský vlek a Vstupenky. Po rozkliknutí jednotlivých bublin se zobrazí podrobnější informace o daném místě, kde najdete veškeré kontakty, fotografie, programy, rezervace, ceníky apod. Na hlavní straně můžete dále vidět kalendář akcí, tipy a novinky. Pokud si budete chtít zamluvit konkrétní akci nebo sportoviště, je pohodlné využít on-line rezervaci nebo samozřejmě vše vyřídit telefonicky.

Doufáme, že s novými webovými stránkami budete spokojeni, v případě jakýchkoli dotazů volejte na telefonní číslo 734 313 303 nebo pište na e-mail propagace@dkrumburk.cz.

jap

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: https://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: https://archivrn.rumburk.cz/2015/01/28/nove-webove-stranky-domu-kultury-strelnice-a-sportovist-mesta-rumburk/