Medaile na krku, diplom v ruce, to jsou důkazy úspěchu rumburských judistů

Tištěné noviny 02/2015 | 20. 2. 2015 | Nezařazené

judo

I v roce 2015 připravují pořadatelé soutěže pro poměření sil judistů. První, kterého se rumburští judisté zúčastnili, bylo Podještědské poprání 17. 1. Snad ani nemusíme dodávat, že tomu tak bylo v Liberci. V judu jsou kromě váhových kategorií i kategorie věkové. A tak od nového roku někteří startují mezi staršími, což není zrovna jednoduché. Přesto lze nazvat první letošní start medailovými žněmi. Z našich čtrnácti startujících si jich pět přivezlo zlato (M. Knajfl, M. Osif, P. Švancara, V. Šich, D. Petráková), dva stříbro (K. Burda, M. Warlop) a tři bronz (M. Hrubeš, A. Adamčík, L. Tejnarová). Na zbývající čtyři vyšla krásná, i když tzv. bramborová medaile (K. Brouček, B. Kolaříková, dvojčata L. a P. Votípkovi).

Další závodníci absolvovali ve stejném čase tréninkové soustředění v Teplicích, kterého se účastnilo třiasedmdesát vybraných závodníků. Z Rumburku byli vybráni T. Slavík, D. Gežo, T. Gajdoš, T. Marhanová a N. Kvízová. No a zatím co si děti zlepšovaly fyzičku, jejich trenéři absolvovali školení rozhodčích. Byla to opravdu rušná, ale velmi úspěšná sobota.

JV JUDO Rumburk

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: https://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: https://archivrn.rumburk.cz/2015/02/20/medaile-na-krku-diplom-v-ruce-to-jsou-dukazy-uspechu-rumburskych-judistu/