Velikonoční turnaj zvládli judisté skvěle

Tištěné noviny 08/2017 | 11. 5. 2017 | Nezařazené

judo_medaile
První dubnový víkend proběhl další judistický dvoudenní turnaj, tentokrát v Teplicích. Nejednalo se o aprílové překvapení, ale o Velikonoční turnaj. Po oba dva dny probíhala i soutěž družstev.

V sobotu startovali žáci a žákyně. A už jejich výsledky ukazovaly na pěkné celkové umístění. Vybojovali čtyři první (D. Gežo, L. Sučová, K. Brouček, T. Marhanová) a dvě druhá (L. Šírková, L. Tejnarová, N. Kvízová) místa. Nejtechničtější závodnicí ve své kategorii byla vyhlášena T. Marhanová. A mezi jedenácti oddíly skončili na třetím místě.

V neděli startovala mláďata. Oddílů se sjelo hned devatenáct, a tak se s napětím čekalo, jak se bude našim dařit a zda udrží bronzovou příčku ze soboty. Cenné body ziskem prvního místa vybojovali

J. Fišer, V. Fiala, J. Fialová, S. Urbánková, J. Gežo a V. Dupal, druhého místa M. Bár, S. Benešová, M. Knajfl, M. Hrubeš, J. Votýpka a třetího místa T. Benešová, J. Pokorný a V. Šitta. I v neděli měl Rumburk nejtechničtějšího závodníka, a to V. Dupala. Mláďata byla mezi oddíly čtvrtá.

Po součtu výsledků z obou dní bylo jasné, že kromě medailí si rumburští judisté domů odvezou i pohár za třetí místo a že v úterý proběhne i malá oslava po tréninku. A proběhla.

JV Judo Rumburk

 

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: https://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: https://archivrn.rumburk.cz/2017/05/11/velikonocni-turnaj-zvladli-judiste-skvele/